Neohodnoceno

Voděodolný sprej

VODĚODOLNÝ SPREJ PROTI KOMÁRŮM (6h)& KLÍŠŤATŮM (6h) - hydratační a po opalování, úspěšně testovaný proti komárům a klíšťatům, poskytuje kompletní ochranu po dobu 6 hodin. Díky patentované receptuře bez alkoholu a povrchově aktivních látek je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných žen* a kojenců starších 6 měsíců. Obsahuje více než 50 % přírodních kokosových výtažků. Tato sprejová formule hydratuje, zklidňuje a obnovuje vaši pokožku. Rozstřik pomocí mikronebulizace zaručí, že je účinná látka aplikována přímo na pokožku a nerozptýlí se zbytečně ve vzduchu (sprej vám tak déle vydrží). Klinicky testováno nezávislými laboratořemi.

Vyprodáno
Kód: 49
Značka: PARA'KITO
439 Kč
Kategorie: Spreje
Hmotnost: 0.129 kg

Voděodolný sprej je úplnou novinkou. Nejenže odpuzuje výborně komáry a klíšťata, ale také přináší pokožce hydrataci a pohodlí. Je tak nejlepším přítelem pokožky zejména během letních nebo tropických večerů. Sprej je voděodolný, nemastný, nelepivý a je obohacen lehkým parfémem.

 

Patentovaná technologie HydrActiv-Complex™ využívá přírodní extrakty z kokosového oleje k zesílení repelentních účinků. Její složení je obohaceno o vitamín E, rostlinné oleje (kokos, jojoba, sladké mandle), výtažky z bambuckého másla a lékořice. Tím přispívá k hydrataci, zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.

 

Hlavní přednosti

Vhodný pro celou rodinu, těhotné ženy a děti od 6 měsíců

6 hodinová prokázaná účinnost – testováno proti komárům (testovací protokol WHO)

6 hodinová prokázaná účinnost proti klíšťatům

 

Neobsahuje DEETstejně účinné jako přípravky s 50% koncentrací DEET (průmyslový rozpouštěč plastů)

 

0% obsah alkoholu a chemických pojiv

Přírodní rostlinné výtažky (PMD – CITREPEL 3,5%)

 

Voděodolný

 

Hydratuje po opalování

 

Patentovaná technologie HydrActiv - Complex

Rozstřik pomocí mikronebulizace – účinná látka jde přímo na pokožku a nerozptýlí se ve vzduchu jako u aerosolových repelentů, obsah spreje tak déle vydrží

 

Získal ocenění Bronze award od organizace the Green Parent

 

Vyrobeno ve Francii

 

Recyklovatelné materiály – lahve jsou vyrobeny z biologického recyklovatelného materiálu

 

Dermatologicky testováno + netestováno na zvířatech

 

*Těhotné ženy: podle poměru prospěšnosti a rizika

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Všechny testy účinnosti výrobků PARA‘KITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.

Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

Složení:

Voděodolný sprej obsahuje Citrepel®, botanický derivát éterického oleje z citronely (Cymbopogon winterianus). Je složen především z PMD (p-menthanediol), vysoce účinného repelentu na širokou škálu hmyzu, zejména komárů a klíšťat. Díky složení obohacenému o vitamin E, rostlinných olejů (kokosový, jojobový, ze sladkých mandlí), bambuckého másla a výtažků z lékořice hydratuje, zklidňuje a regeneruje (i po opalování).

 

 

Balení obsahuje:

Voděodolný sprej 75 ml

 

Koupíte i u našich partnerů:

4c  alza  bennu  dr  hudy  lekarna  pilulka  prozdravi  sanomed

 

Videa: