Inovace roku 2020

VODĚODLNÝ SPREJ PROTI KOMÁRŮM & KLÍŠŤATŮM (hydratační a po opalování), úspěšně testovaný proti komárům tygrovaným a klíšťatům, poskytuje kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin. 


BEZ DEET a přitom je stejně účinný, jako přípravky s 50% koncentrací DEET.


Díky patentované receptuře bez alkoholu a povrchově aktivních látek je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných žen* a kojenců starších 6 měsíců. 


Obsahuje více než 50 % přírodních kokosových výtažků, tato sprejová formule hydratuje, zklidňuje a obnovuje vaši pokožku. 


Mikronebulizace spreje PA- RA'KITO® umožňuje ochranu celého těla.

Sprej a Roll-on gel pro silnou ochranu

SPREJ PRO SILNOU OCHRANU je úspěšně testovaný proti různým druhům komárů a klíšťatům, poskytuje úplnou lokální ochranu po dobu 8 a 5 hodin. 

ROLL-ON GEL PRO SILNOU OCHRANU je repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 8 hodin proti různým druhům komárů a 5 hodin proti klíšťatům.

Sprej a Roll-on gel pro extra silnou ochranu

SPREJ PRO EXTRA SILNOU OCHRANU poskytuje ochranu proti komárům a klíšťatům v tropických oblastech. Po dobu 10 hodin budete chráněni proti komárům  a 7 hodin proti klíšťatům. 

ROLL-ON GEL PRO EXTRA SILNOU OCHRANU je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin proti komárům a 7 hodin proti klíšťatům.

Roll-on gel po kousnutí

ROLL-ON GEL PO KOUSNUTÍ je speciálně navržen tak, aby vám ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění. Jeho složení se opírá o utišující rostlinné výtažky a éterické oleje ze dřeva, což mu dodává příjemnou přírodní vůni. Toto malé balení v sobě skrývá pomoc až na 700 aplikací.