9 hodnocení

Sprej pro EXTRA silnou ochranu

Čistě přírodní, francouzský repelentní sprej proti komárům (10h) a klíšťatům (7h), neobsahuje žádný alkohol ani jiné chemické látky. Stejně účinný jako přípravky s 50% koncentrací DEET (průmyslový rozpouštěč plastů). Vhodný do oblastí s vysokým výskytem komárů a klíšťat (i do tropických oblastí). Po dobu 10 hodin budete chráněni proti Aedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 hodin proti Culex (běžný komár) a 7 hodin proti klíšťatům. Rozstřik pomocí mikronebulizace zaručí, že je účinná látka aplikována přímo na pokožku a nerozptýlí se zbytečně ve vzduchu. Klinicky testováno nezávislými laboratořemi. Příjemná svěží vůně.

Vyprodáno
Kód: 43
Značka: PARA'KITO
439 Kč
Kategorie: Spreje
Hmotnost: 0.129 kg
8594179657193 SPREJ EXTRA SLOŽENÍ Hodiny
Nejprodávanější

Díky patentované technologii ClayCell-ComplexTM poskytuje EXTRA SILNOU ochranu, dlouhodobou účinnost a je šetrný k pokožce. Díky použití přírodních materiálů snižuje pronikání repelentech látek do pokožky a zvyšuje tak jejich účinnost.

Hlavní přednosti

Je vhodný pro dospělé a děti od 36 měsíců (použity éterické oleje)

10 hodinová prokázaná účinnost – testováno proti komárům tygrovaným (testovací protokol WHO)

7 hodinová prokázaná účinnost proti klíšťatům

Přírodní rostlinné výtažky (PMD – CITREPEL 30% + éterické oleje)

 

Neobsahuje DEET – stejně účinné jako přípravky s 50% koncentrací DEET (průmyslový rozpouštěč plastů)

 

0% obsah alkoholu a chemických pojiv

Vhodný do oblastí s vysokým výskytem komárů a klíšťat + do tropických oblastí

 

Patentovaná technologie ClayCell - Complex

Rozstřik pomocí mikronebulizace – účinná látka jde přímo na pokožku a nerozptýlí se ve vzduchu jako u aerosolových repelentů, obsah spreje tak déle vydrží

 

Vyrobeno ve Francii

 

Recyklovatelné materiály – lahve jsou vyrobeny z biologického recyklovatelného materiálu

 

Dermatologicky testováno + netestováno na zvířatech

 

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Všechny testy účinnosti výrobků PARA‘KITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.

Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

parakito_derm_extra_strong_ingredients_0

Složení:

PARA'KITO Extra silný sprej je vyroben z Citrepelu®, rostlinného derivátu éterického oleje z citronely (Cymbopogon winterianus). Jeho hlavní složkou je PMD (p-menthanediol), vysoce účinný repelent na širokou škálu hmyzu, zejména komárů a klíšťat. Byl vyvinut speciálně pro ochranu v tropických oblastech, jeho koncentrace v botanické repelentní účinné látce Citrepel® (odvozené z éterického oleje citronely jávské) je vyšší (30 %). Jeho složení je obohaceno o unikátní koktejl éterických olejů. 

 

 

Balení obsahuje:

Spray pro extra silnou ochranu 75 ml

 

Koupíte i u našich partnerů:

4c  alza  bennu  dr  hudy  lekarna  pilulka  prozdravi  sanomed

 

Videa: